Nová služba Sugar Shine

Salon illimité přichází s novým systémem Biolage Suger Shine, který je určený pro všechny klientky které touží po lesklých vlasech. Peeling s krystalky cukru šetrně vyčistí vlasové vlákno od nečistot a zbylého stylingu, který způsobuje unavený vzhled vlasů. Následnou péčí získáte hydratované, pružné vlasy plné síly a lesku.

Rekonstrukce Salonu

Vážení klienti, měníme se. Proto v době od 30.6.2016 do 7.7.2016 bude provoz uzavřen z důvodu malé rekonstrukce v Salonu illimité. Děkuji tím za pochopení a doufám, že se Vám nový interiér bude líbit stejně jako mě.

INFIS 2016

Jako již tradičně Matrix představil nejnovější trendy na velké kadeřnické události Infis v Brně. Jsem ráda že mohu být členem školícího týmu a vytvářet budoucnost vašich účesů. Pár fotek z naší dvoudenní práce najdete v galerii.

OLAPLEX

Nová služba ošetření vlasů s Olaplex v Salonu illimité.Posuňte hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita vlasů.Více informací v sekci Olaplex.

Veletrh Styl a Kabo

Ve dnech 21.2 – 23.2.2015 proběhl úspěšný veletrh na Brněnském výstavišti Styl a Kabo. Měla jsem tu čest s celým týmem Matrix celé 3 dny česat překrásné modelky na přehlídková mola a mimo jiné i modelku Andreu Verešovou.

Nová služba Bolage Kauterizace

Tak jako v oblasti péče o pleť zažívají rozmach péče pochybující se na hranici estetické chirurgie. Proto vám přináším novou službu Biolage KAUTERIZACE pro hloubkovou přeměnu vlasového vlákna.

Máte lámavé, suché, barvené či jinak chemicky nebo tepelně upravené vlasy?

Toužíte po dokonalém účesu a zdravém vzhledu Vašich vlasů?

Právě pro Vás je kauterizace správná volba.

Více informací v menu kadeřnictví v sekci Biolage Kauterizace.

Dárkový poukaz

Exkluzivní dárek plný krásy, péče a vůní.

Veškeré mé kadeřnické služby či nákup oblíbené vlasové kosmetiky můžete věnovat jako dárek. Využijte je jako milou pozornost pro své blízké, známé či kolegy.

Cenu poukazu si určíte Vy sami, výběr služby můžete specifikovat či jej ponechat na přání obdarovaného.

 

Svatební veletrh Kravaře 2014

Ve dnech 8. a 9. listopadu se konal první Svatební veletrh v krásném prostředí Kravařského Zámku. Salon illimité se po oba dva dny prezentoval novými trendy v oblasti svatebních účesů. Budeme rádi milé nevěsty, pokud nás navštívíte i v našem salonu v centru Ostravy.

MATRIX world tour 2014 – Kypr

Výprava Matrix a Biolage kadeřníků se právě vrátila z Biolage zájezdu na Kypr, kde jsem měla možnost načerpat mnoho inspirace z řad novinek ze světa Biolage, ale i například od našeho zahraničního hosta a ředitele Global Design teamu Daniela Roldana. Hotel byl celý zařízený ve filozofii feng shui pro dokonalou harmonii s obřady Biolage. Pokud vás zajímá více podívejte se na můj facebook profil.

Focení kalendáře Matrix 2015

V červnu konalo každoroční focení nového kalendáře Matrix dle nové kolekce Denim Code pro rok 2015. Účastnili se všichni regionální poradci pro českou i slovenskou republiku. Vybráno bylo pouze 12 nejlepších účesů. Na mojí práci se můžete těšit v měsíci únor. Více v sekci galerie.